Nachádzate sa tu

Terapie

Chcete zredukovať obvod stehien alebo si poradiť s tzv. dvojitou bradou? Rádiofrekvencia je ideálna metóda na redukciu tuku vo vami vybraných partiách. Aj keď výsledky uvidíte už po prvom ošetrení, pre dlhotrvajúci efekt sa ich odporúča absolvovať šesť až osem. Medzi klientmi, ktorí toto ošetrenie často využívajú, sa rozšíril názov „bezbolestná liposukcia“. Má podobné výsledky, ale ošetrenie je príjemné až relaxujúce.

 

Priebeh ošetrenia

Ošetrenie je bezbolestné. Nemusíte mať žiadny špeciálny režim alebo sa obávať iných rizík a vedľajších účinkov. Ošetrenie pôsobí príjemne a relaxujúco.


Efekt liečby
Prístroj APOLLO prehrieva tkanivá, čo spôsobí okamžitú kontrakciu kolagénových vlákien. Pokožka sa okysličí a odplavia sa z nej toxíny. Zároveň sa rozpustia a zmenšia tukové bunky – ide o takzvaný lipolytický efekt.

 

Čo s prístrojom APOLLO dosiahnete?
Prístroj APOLLO dokáže zredukovať obvod stehien o 7 cm a obvod pásu dokonca až o 9 cm. Je ako stvorený na odstraňovanie tzv. dvojitej brady a vyhladzovanie pokožky po liposukcii. Takisto vypína pokožku a redukuje tuk v oblasti brucha po tehotenstve. Dokáže aj zlepšiť textúry a vypínanie pokožky na zadnej strane rúk.

 

Ďalšie terapie
Pre vyhladenie pokožky a omladzovanie sa tiež odporúča vyskúšať terapiu HydraFacial. Ak ale máte záujem skôr o redukciu tuku, spevnenie pokožky a odstránenie celulitídy, môžete skúsiť aj Lymfodrenážnu masáž alebo Elektro-akustickú terapiu.

Rozprúďte lymfu vo svojom tele naplno vďaka lymfodrenážnej masáži. Terapia pôsobí na lymfatický systém, stimuluje činnosť miazgovodov, obnovuje priechodnosť lymfy a zrýchľuje odvádzanie škodlivín z organizmu. 

 

Kedy je lymfodrenážna masáž vhodná terapia?
S pomocou prístroju LYMPHASTIM sa dokážete zbaviť celulitídy, detoxikovať, zoštíhliť a regenerovať telo. Rovnako pomáha ak trpíte opuchmi členkov, syndrómom karpálneho tunelu či diabetickou angiopatiou.
 

LYMPHASTIM pomáha tiež liečiť sklon k infekčným ochoreniam, migrény, bolesti hlavy, úponové bolesti, ischemickú chorobu dolných končatín a ďalšie. Vynikajúci je tiež pri regenerácii tela po športových výkonoch či liečení kŕčových žíl.

 

Ďalšie terapie
Ak máte záujem o redukciu tuku, spevnenie pokožky a odstránenie celulitídy, môžete skúsiť aj Rádiofrekvenciu alebo Elektro-akustickú terapiu.

Pevná a pružná pokožka nemusí byť len výsadou násťročných. Elektro-akustická terapia využíva akustické vlny, ktoré vytvárajú vibrácie v tkanive. Okrem uvoľnenia a napínania tkaniva tiež pomáha cirkulácii krvi a tvorbe kolagénu. Práve vďaka tomu elektro-akustická terapia dokáže účinne odstraňovať celulitídu.

 

Priebeh ošetrenia
Ošetrenie s prístrojom X-WAVE je bezbolestné. Nemusíte mať žiadny špeciálny režim alebo sa obávať iných rizík a vedľajších účinkov. Odporúča sa absolvovať 1-2 ošetrenia týždenne po dobu troch týždňov, aby ste docielili dlhotrvajúce viditeľné výsledky.

 

Efekt liečby
S prístrojom X-WAVE pokožku nielen uvoľníte, ale ju aj efektívne zbavíte celulitídy a iných nerovností. Pri jazvách je prístroj schopný reformovať poškodené tkanivo, remodelovať kožné deformácie a zregenerovať uvoľnené stiahnuté tkanivá. Ak terapiu využijete na liečbu strií, tak elektro-akustická terapia účinne vyplní povrchové nerovnosti a nepravideľnosti a obnoví kolagénové vlákna.

 

Čo s prístrojom X-WAVE dosiahnete?
Elektro-akustická terapia efektívne odstraňuje celulitídu a vyhladzuje nerovnosti po liposukcii. Rovnako spevní pokožku, vráti jej elasticitu a omladí ju. Pozitívnym vedľajším efektom je stimulácia lymfatického systému

 

Ďalšie terapie
Ak máte záujem skôr o redukciu tuku, spevnenie pokožky a odstránenie celulitídy, môžete skúsiť aj Lymfodrenážnu masáž alebo Rádiofrekvenciu.

Omlaďte vašu pleť aj inak ako skalpelom. HydraFacial pleť úplne hydratuje, oživí a rozjasní. Zahŕňa v sebe totiž spektrum funkcií ako hydropeel, hlboké čistenie, infúziu roztokov a ďalšie, aby pomohli vašej pleti vyzerať opäť o niekoľko rokov mladšie.

 

Priebeh ošetrenia
Ošetrenie začína hlbokým čistením a exfoliáciou. Následne pokračuje ľahkým chemickým pílingom, extrakciou a hydratáciou. Potom sa aplikujú peptidy, ktoré redukujú jemné linky a vrásky a zlepšujú pružnosť i pevnosť pleti. Ako posledné sa aplikuje sérum Antiox s obsahom kyseliny Hyaluronovej, vitamínov A, E, C, výťažkom z rozmarínu, pagaštanu konského a ďalších aktívnych látok, ktoré pleť omladia a rozjasnia.

 

Efekt liečby
HydraFacial do hĺbky vyčistí póry a odstráni nečistoty. Zároveň umožní dokonalú exfoliáciu kože, čiže z nej poodlupuje jemné vrstvy pokožky, ale bez podráždenia. Výsledkom je obnova pleti. 

 

Čo dosiahnete?
Po terapii HydraFacial sa dostaví okamžitý výsledok bez nutnosti rekonvalescencie. Výhodou je efektivita pre všetky typy pletí, vrátane citlivej, mastnej a starnúcej. Taktiež vám pomôže ozdraviť pokožku. HydraFacial vyhladí aj jemné vrásky a linky a zredukuje kožný maz a rozšírené póry.

 

Ďalšie terapie
Na liečbu akné je tiež vhodná terapia IPL epilácia. Ak máte skôr záujem o odstránenie pigmentových škvŕn môžete skúsiť aj LED terapiu.

Z titánu nie sú vyrobené iba súčiastky do raketoplánov, ale aj ihličky pre omladzovanie pleti. Pomocou mikroihiel derma valček dopravuje účinné látky presne tam, kam potrebujete. Vďaka tomu účinnejšie odstraňuje vrásky, strie aj jazvy.

 

Priebeh ošetrenia
Valčekom Dermaroller prechádzame po vašej pokožke, čím na nej vytvoríme drobné vpichy. Práve tie sú totiž „tunelom“, ktorý dopraví účinné látky priamo do kože.

 

Efekt liečby
Keď narušíte štruktúru pokožky drobnými vpichmi, koža sa začne regenerovať. Začne sa tvoriť viac kolagénu a elastínu než za bežných okolností. Práve kolagén a elastín zvyšujú elasticitu pokožky, vyhladzujú jazvičky a pokožku omladzujú. Odporúča sa začať s aplikáciou 1-2 razy týždenne a postupne frekvenciu zvyšovať.

 

Čo dosiahnete?
Najväčšou devízou mezoterapie je jej schopnosť mnohonásobne zvýšiť absorpciu krémov. Aj vďaka tomu pomáha vyhladiť vrásky či jazvy po akné. Veľkou výhodou je aj rýchle zotavenie po terapii.

Zabudnite na depilácie, holenie a podobné dočasné riešenia. Natrvalo sa zbavte chĺpkov na miestach, kde si ich neprajete. IPL epilácia je nová účinná technológia, ktorá pomocou svetelného žiarenia zničí korienky chĺpkov. Ošetrenie je účinné, avšak bez toho, aby porušilo kožu.

 

Priebeh ošetrenia
Ako aj pri všetkých ostatných terapiách, ošetrenie zásadne vykonáva iba odborne vyškolený personál. Odstraňovanie ochlpenia je šetrné. Jediným limitom je dočasné obmedzenie pobytu na slnku.

 

Efekt liečby
Aby sa dosiahol trvalý efekt pri odstraňovaní ochlpenia a kozmetických chýb, je nutné IPL epiláciu opakovať približne šesťkrát v 4-8 týždňových intervaloch.

 

Čo dosiahnete?
IPL epilácia nie je určená iba na trvalé odstránenie tmavých, svetlých či šedivých chĺpkov, ale aj na odstránenie nechcených pigmentácií. Rovnako dokáže účinne zbaviť pleť nežiaducich žiliek na tvári a tele či omladiť pleť. Efektívne tiež dokáže liečiť akné a redukovať jazvy a strie.

 

Ďalšie terapie
Na liečbu akné je tiež vhodná terapia HydraFacial. Ak máte skôr záujem o odstránenie pigmentových škvŕn môžete skúsiť aj LED terapiu.

Aj pri skrášľovaní svojej pokožky si môžete oddýchnuť. Stačí si ľahnúť a nechať LED svetlá pôsobiť. Žiarenie je úplne bezpečné a nemá žiadne vedľajšie účinky. Terapia je neinvazívna a vaša pokožka bude po ošetrení upokojená bez nutnosti rekonvalescencie.

 

Čo dosiahnete?

LED ošetrenie urýchľuje hojenie, redukciu a odstraňovanie zápalových procesov pleti. Omladzuje pokožku, redukuje jemné linky a vrásky a spomaľuje proces starnutia pleti.

 

Terapia tiež napomáha liečbe akné, hojeniu jaziev,regeneruje tkanivo a zmierňuje pigmentácie. Takisto zlepšuje vstrebávanie účinných látok, nanesených pred ošetrením.

 

Odporúča sa absolvovať 8 až 10 ošetrení v trvaní približne 20 minútkaždý druhý deň, aby sa dosiahol maximálny efekt. Neskôr je vhodné vykonať udržiavacie ošetrenie raz za 4-6 týždňov.

 

Ďalšie terapie

Na liečbu akné je tiež vhodná terapia IPL epilácia. Ak máte skôr záujem o odstránenie pigmentových škvŕn môžete skúsiť aj HydraFacial.

Parafínový zábal, hodváb, peeling, masáž. To sú len niektoré ošetrenia, ktoré môžete dopriať vašim rukám i nohám. Je iba na vás či zostanete pri klasike, alebo vyskúšate niečo nové. Nech už sa rozhodnete akokoľvek, zaručene od nás odídete zrelaxovaná a s pocitom jemných a upravených rúk.

 

Priebeh ošetrenia

Pokiaľ máte trochu viac času, doprajte vašim rukám a nohám precíznu starostlivosť. Od úpravy nechtov cez starostlivosť o pokožku až po masáž. Farebnosti sa medze nekladú. Či sa rozhodnete pre gélové nechty alebo pre novinku permanentného laku Nobility, vždy si môžete vybrať spomedzi 300 rozličných farieb lakov. A pokiaľ sa vám farebnosť zapáči, jednotlivé laky je možné si zakúpiť na domáce použitie.

 

Efekt liečby

Pocit hebkých a profesionálne udržiavaných rúk ocení každá žena, ktorá sa chce cítiť dobre a zároveň sebaisto. Po namáhavom dni každému dobre padne relax pri masáži nôh, ktorá so sebou prinesie aj prijemný pocit pekne upravených nechtov.

 

Ďalšie terapie
Pokiaľ vás trápia pigmentové škvrny na rukách, vyskúšajte IPL pulzné svetlo. Pre omladenie a regeneráciu pokožky odporúčame ihličkovú terapiu.

  • Ruky
  • Nohy
  • Manikúra a pedikúra
  Neupravené nechty
  0
  • Nohy
  • Lymfodrenážna masáž
  Puchnutie nôh
  • Nohy
  • Lymfodrenážna masáž
  Toxíny v tele
  • Boky
  • Lymfodrenážna masáž
  Zlá cirkulácia krvi
  • Boky
  • IPL epilácia
  Chĺpky
  • Ruky
  • Rádiofrekvencia
  Ukladanie tuku
  • Ruky
  • IPL epilácia
  Chĺpky
  • Nohy
  • IPL epilácia
  Chĺpky
  100
  • Nohy
  • Elektro-akustická terapia
  Ukladanie tuku
  0
  • Lymfodrenážna masáž
  Liečba opuchov nôh
  0
  • Nohy
  • Lymfodrenážna masáž
  Kŕče dolných končatín
  99
  • Nohy
  • Elektro-akustická terapia
  Celulitída
  0
  • Nohy
  • Elektro-akustická terapia
  Strie
  0
  • Nohy
  • Lymfodrenážna masáž
  Problémy s imunitným systémom
  0
  • Nohy
  • Elektro-akustická terapia
  Jazvy
  0
  • Nohy
  • Lymfodrenážna masáž
  Zlá cirkulácia krvi
  0
  • Nohy
  • Lymfodrenážna masáž
  Zavodnenie organizmu
  0
  • Boky
  • Elektro-akustická terapia
  Ukladanie tuku
  0
  • Boky
  • Elektro-akustická terapia
  Celulitída
  0
  • Boky
  • Lymfodrenážna masáž
  Zavodnenie organizmu
  0
  • Boky
  • Elektro-akustická terapia
  Strie
  0
  • Elektro-akustická terapia
  Spevnenie pokožky
  0
  • Boky
  • Elektro-akustická terapia
  Ukladanie tuku
  0
  • Boky
  • Lymfodrenážna masáž
  Toxíny v tele
  0
  • Bruško
  • Rádiofrekvencia
  Chĺpky
  0
  • Bruško
  • Rádiofrekvencia
  Jazvy
  0
  • Bruško
  • Rádiofrekvencia
  Strie
  0
  • Bruško
  • Rádiofrekvencia
  Starnúca pokožka
  0
  • Bruško
  • Rádiofrekvencia
  Ukladanie tuku
  • IPL epilácia
  Trvalá epilácia
  • Ruky
  • Rádiofrekvencia
  Starnúca pokožka
  • Ruky
  • Rádiofrekvencia
  Povädnutá pokožka
  • Ruky
  • Rádiofrekvencia
  Jazvy
  • Ruky
  • Rádiofrekvencia
  Strie
  • Dekolt
  • Ihličková terapia
  Starnúca pokožka
  • Dekolt
  • Ihličková terapia
  Povädnutá pokožka
  • Dekolt
  • Ihličková terapia
  Vrásky
  • Dekolt
  • IPL epilácia
  Chĺpky
  • Rádiofrekvencia
  Vyhladenie vrások
  • Tvár
  • Ihličková terapia
  Starnúca pleť
  • Tvár
  • HydraFacial
  Pleť bez jasu
  • Rádiofrekvencia
  Redukcia tuku
  • Tvár
  • HydraFacial
  Povädnutá pleť
  • HydraFacial
  Redukcia opuchov a vačkov
  • HydraFacial
  Odstránenie nežiaducich pigmentácií
  • Tvár
  • HydraFacial
  Zanesené póry
  • Tvár
  • LED ošetrenie Omnilux
  Jazvy
  • Tvár
  • IPL epilácia
  Pigmentové fľaky
  • Tvár
  • IPL epilácia
  Žilky
  • Tvár
  • HydraFacial
  Vrásky
  • Tvár
  • Rádiofrekvencia
  Druhá brada
  • Tvár
  • IPL epilácia
  Chĺpky
  • Tvár
  • LED ošetrenie Omnilux
  Akné
8 zlozvykov, ktoré neprospievajú nášmu metabolizmu

Poznáte to? Cvičíte a snažíte sa jesť správne a zdravo. No aj napriek tomu prebytočné kalórie a kilogramy neubúdajú tak rýchlo, ako by sme si to predstavovali.
V tomto článku vám predstavíme niekoľko málo známych „škodcov“ metabolizmu a tiež si povieme, ako môžeme spáliť viacej kalórií.

NEPIJEME DOSTATOČNÉ MNOŽSTVO VODY
Prevádzkovanie všetkých dôležitých telesných funkcií vyžaduje dostatočné množstvo tekutín. S nedostatkom tekutín sa automaticky oslabuje ich fungovanie, čo v konečnom dôsledku spôsobuje pomalšie spaľovanie kalórií. Ďalšia vec, ktorú by sme mali mať na pamäti : Voda, ktorá pomáha spaľovať kalórie sa v tele automaticky zohrieva. Z čoho vyplýva, že pitie studenej vody (nie však ľadovej) pomôže spáliť väčšie množstvo kalórií ako prísun teplej vody, ktorú už telo nemusí zohrievať.

NEPRIJÍMAME DOSTATOČNÉ MNOŽSTVO VITAMÍNU D
Keď máme málo vitamínu D, budeme strácať kalórie oveľa pomalšie, pretože v našom tele narastá obsah hormónu ghrelin, ktorý spôsobuje pocit hladu. Vzhľadom k tomu, že v období od novembra do marca, kedy je nedostatok slnečného žiarenia (pôsobením ktorého sa v našom podkoží vitamín D tvorí) môže byť ťažké získať dostatok vitamínu D zo stravy, odporúča sa ho preto užívať ako doplnková výživa.

CVIČÍME ABY SME CHUDLI A ZABÚDAME NA SVALOVÚ HMOTU
Vieme, že cvičenie je veľmi dôležitou súčasťou pre správne fungujúci metabolizmus, no pokiaľ je súčasťou nášho tréningu iba beh či bicyklovanie, prekvapivo nespálime toľko kalórií ako v kombinácií so silovým tréningom, pri ktorom si budujeme svalovú hmotu. Totiž práve svalová hmota dáva impulz nášmu metabolizmu na rýchlejšie spaľovanie kalórií.

MAŠKRTÍME AJ NESKORO V NOCI
Je veľa dôkazov na to, aké je dôležité jesť pravidelne, aby nedošlo k spomaleniu nášho metabolizmu, no rovnako existujú výskumy, ktoré naznačujú aké je pre metabolizmus dobré byť niekoľko hodín bez jedla. Odporúča sa preto 12hodinová doba bez jedla, ktorá je pochopiteľne najlepšie realizovateľná počas spánku. Ak chceme aby náš metabolizmus spaľoval kalórie na plné obrátky, odpustime si v prvom rade neskoro večerné maškrty a tiež sa výdatne naraňajkujme až po rannej rozcvičke.

VYLUČUJEME KOFEÍN ZO STRAVY
Kofeín má mnohokrát zlé recenzie, no môže sa stať našim malým pomocníkom pre lepšie spaľovanie kalórií. Nikto od nás nechce, aby sme to s kofeínom teraz preháňali, ale ak sme väčšinu dní zvyknutí piť zelený čaj či kávu, ponechajme si tento zvyk, ktorý pomôže vyburcovať náš metabolizmus k spaľovaniu kalórií na maximum.

MÁLO SPÍME
Ľudia, ktorí bývajú nevyspatí, majú väčšiu tendenciu priberať ako tí, ktorí si doprajú dostatok nočného odpočinku. Prečo? Výskum ukazuje, že nedostatok spánku môže rozhádzať hormóny, ktoré kontrolujú chuť k jedlu, čo spôsobí väčší hlad a teda častejšiu konzumáciu jedla. Odporúča sa preto spať aspoň 7 hodín denne.

SME V PERMANENTNOM STRESE
Byť v strese nie je len nepríjemné ale aj zlé pre náš metabolizmus. Kortizol je hlavný stresový hormón, ktorý keď je aktívny, je väčšia pravdepodobnosť, že naše telo bude fungovať v režime ukladania tukov. Na to, ako sa naučiť účinne relaxovať, si necháme priestor v najbližšom článku.

KONZUMUJEME PRIVEĽA POSTREKOVANÝCH POTRAVÍN
Ak máte naozaj pocit, že robíte všetko správne a nevidíte výsledky, je čas pozrieť sa na to, odkiaľ kupujete potraviny a čím sú postrekované. Niektoré chemické látky v plastoch a pesticídy totiž obsahujú chemické zlúčeniny zvané obesogény, ktoré narúšajú normálny vývoj a rovnováhu metabolizmu lipidov, čo v niektorých prípadoch môže viesť k obezite.
zdroj The Little Book of Thi autor Lauren Slayton

Ako aj po lete zostať vo forme

Leto nám síce veľmi rýchlo odišlo, ale naša postava, o ktorú sme sa tak vzorne starali, aby v letných šatách vyzerala čo najlepšie, nemusí tak rýchlo odísť .

Neinvazívne metódy, akými sú rádiofrekvencia či elektro-akustická terapia slúžia práve na to, aby nám pomohli udržať dosiahnuté krivky bez väčších problémov a obmedzení.

O akých metódach to vlastne hovoríme? O aké ošetrenia presne ide?Ktoré z nich je pre nás to najvhodnejšie? Utvorte si vlastný názor.

Ponúkame vám porovnanie dvoch dnes najčastejšie skloňovaných neinvazívnych terapií v oblasti estetickej kozmetiky a telových ošetrení upravujúcich postavu.

V prvom rade – čo je to vlastne neinvazívna metóda ?

Takýmto termínom sa v estetickej medicíne označujú všetky ošetrenia, pri ktorých sa nijakým spôsobom nenarúša celistvosť pokožky. Teda počas tohto ošetrenia nevznikajú na ošetrovanej oblasti žiadne vpichy, ranky či iné poškodenia kože. Hovoríme teda o veľmi šetrnej metóde, ktorá nevyžaduje rekonvalescenciu a človek sa môže ihneď po ošetrení vrátiť k bežným, každodenným činnostiam.

Jedným s takýchto ošetrení je už spomínaná Rádiofrekvencia.  Tento názov nie je náhodný. Veľmi jednoducho povedané, prístroj funguje na základe šírenia rozhlasového signálu, pri ktorom sa používa rovnaká frekvencia elektromagnetického vlnenia (MHz) ako pri rádiovom vysielači. Takže rádiofrekvenčné ošetrenie je vlastne ošetrenie silným rádiovým vysielačom J. Princípom tejto metódy je vyvolanie tepelného efektu, ktorý spôsobuje šetrné prehrievanie hlbších vrstiev kože. Vplyvom pôsobenia tejto energie – zahrievania, dochádza k rozrušeniu tukových buniek a nadbytočný tuk sa začína topiť. Pôsobením tejto energie sa zároveň zrýchľuje mikrocirkulácia krvi (dochádza k tzv. prekrveniu), čo spôsobuje zlepšenie zásobovania tkanív kyslíkom. Na rovnakom princípe sa zvyšuje cirkulácia lymfy, ktorá zase pomáha rýchlejšie odvádzať nečistoty (v tomto prípade roztopený tuk) z tela von. Nesmieme však zabudnúť ešte na jednu pridanú hodnotu tohto ošetrenia. Rádiofrekvencia okrem toho že roztápa tuk, zároveň aj podporuje tvorbu nového kolagénu! Nemôže sa vám teda stať, že sa síce zbavíte nadbytočného tuku, ale ostane vám ochabnutá pokožka. Nový kolagén, ktorého proces tvorby trvá približne 3 týždne, docieli to, že vaša pokožka je omladená a vypnutá zároveň.

Elektro-akustická terapia (X-WAVE) má veľmi podobné účinky, no funguje na úplne inom princípe. Opäť, ako nám napovedá jej názov, hovoríme o akustickej rázovej vlne (jednoduchšie povedané zvukovej vlne), ktorá vstupuje cez pokožku do podkožia, kde vytvára vibrácie v tkanive. Toto akustické vlnenie dokáže zničiť zapuzdrenosť tukových buniek, takzvanú celulitídu. Uvoľnené tukové bunky sa dostávajú opäť do lymfatického obehu, ktorým sú tieto nadbytočné tuky odvádzané z tela preč. Okrem rozbíjania tukov dochádza k zlepšeniu cirkulácie krvi i lymfy a tiež k tvorbe nového kolagénu.

Čo by ste si vybrali vy? Elektromagnetické vlnenie či zvukové vibrácie? .

 

Rádiofrekvencia

Elektro-akustická terapia

princíp

šírenie elektromagnetického vlnenia

šírenie akustického rázového vlnenia

 

roztápanie tukov

rozbíjanie tukov

vlastnosti

stimulácia cirkulácie krvi a lymfy

stimulácia cirkulácie krvi a lymfy

 

tvorba nového kolegénu

tvorba nového kolegénu

pocit pri ošetrení

jemné prehriatie pokožky a podkožia

vnímanie vibrácii v tkanive

ošetrované časti tela

celé telo

dolné a horné končatiny, boky, zadok, brucho mužské (ženské až po menopauze)

výsledky

redukcia tuku

vyhladenie vrások

zlepšenie pružnosti pokožky

redukcia tuku

odstránenie celulitídy

zlepšenie pružnosti pokožky

rekonvalescencia

nie je potrebná

nie je potrebná

viditeľné výsledky

po 5 – 7 ošetreniach

po 5 – 7 ošetreniach

opakovanie

1 x týždenne

2 x týždenne

 

Nech už vás osloví jedno alebo druhé ošetrenie, všeobecne na neinvazívnych metódach je čarovné to, že svojimi účinkami podporujú prirodzené mechanizmy, ktoré v tele prebiehajú (ako je mikrocirkulácia krvi, lymfy, tvorba kolagénu a i.). Nerobíte teda so svojim telom nič neprirodzené, iba podporujete a urýchľujete tie procesy, ktoré sa vekom postupne spomaľujú.

Tieto ošetrenia nemajú prinášať zázraky na počkanie, ale v kombinácii so zdravou stravou a pravidelným pohybom pomôžu udržať vaše telo v dobrej kondícii, tak aby bol každý spokojný sám so sebou .

Newsletter

Newsletter

Radi by ste boli informovaný o našich akciách a novinkách? Nápíšte do okna vašu e-mailovú adresu a my vám dáme vedieť.

Povedali o nás naši klienti

Janka H. (27)

Veľmi milí personál, vďaka ktorému sa v salóne cítite ešte viac príjemnejšie :)

Patricia Madajová
Bola som salónom Just Perfect veľmi milo prekvapená. A to nielen ponukou za veľmi dostupné ceny, navyše som nemusela dlho čakať na termím procedúry.

Tento blok je skryty a pomahame si tym sparovat galerie